103MMR400K
מק"ט מוצר של DigiKey
1572-1184-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
103MMR400K
תיאור
CAP FILM 10000PF 10% 400VDC RAD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 20
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
10000 pF קבלי ציפוי 200V 400V פוליאסטר, מצופה מתכת רדיאלי
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
103MMR400K דגמים
קטגוריה
חומר דיאלקטרי
יצרן
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 105°C
סדרה
סוג ההרכבה
חור מעבר
אריזה
בתפזורת
מארז‏ / תיבה
סטטוס החלק
פעיל
גודל / מידה
אורך 0.413‏ אינץ' x‏ רוחב 0.177‏ אינץ' (10.50 מ"מ x‏ 4.50‏ מ"מ)
קיבוליות
גובה - מקובע (מרבי)
0.295‏ אינץ' (7.50‏ מ"מ)
טולרנס
±10%
סיומת
פיני PC
מתח נקוב - AC
200V
ריווח מוליכים
0.295‏ אינץ' (7.50‏ מ"מ)
מתח נקוב - DC
400V