106BPS035M
מק"ט מוצר של DigiKey
1572-1644-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
106BPS035M
תיאור
CAP ALUM 10UF 20% 35V RADIAL TH
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 22
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
10 µF 35 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי, תיבה Ohm‏23.21‏ ב-Hz‏120‏ 2000 שעות ב-85°C
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
יצרן
קיטוב
דו-קוטבי
סדרה
יישומים
אריזה
בתפזורת
זרם אדווה בתדר נמוך
46 mA @ 120 Hz
סטטוס החלק
פעיל
ריווח מוליכים
0.079‏ אינץ' (2.00‏ מ"מ)
קיבוליות
גודל / מידה
קוטר 0.197‏ אינץ' (5.00‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
גובה - מקובע (מרבי)
מתח - נומינלי
35 V
סוג ההרכבה
ESR (התנגדות טורית שקולה)
Ohm‏23.21‏ ב-Hz‏120‏
מארז‏ / תיבה
רדיאלי, תיבה
אורך חיים @ טמפרטורה
2000 שעות ב-85°C