227AXZ035M
מק"ט מוצר של DigiKey
1572-1098-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
1572-1098-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
1572-1098-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
227AXZ035M
תיאור
CAP ALUM 220UF 20% 35V SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 27
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
220 µF 35 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי‏, קופסה - SMD Ohm‏1.06‏ ב-Hz‏120‏ 2000 שעות ב-105°C
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
227AXZ035M דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 105°C
יצרן
קיטוב
Polar
סדרה
יישומים
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
זרם אדווה בתדר נמוך
300 mA @ 120 Hz
סטטוס החלק
פעיל
זרם אדווה בתדר גבוה
600 mA @ 100 kHz
קיבוליות
גודל / מידה
קוטר 0.315‏ אינץ' (8.00‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
גובה - מקובע (מרבי)
0.417‏ אינץ' (10.60‏ מ"מ)
מתח - נומינלי
35 V
חתימת שטח של הרכבה משטחית
אורך 0.327‏ אינץ' x‏ רוחב 0.327‏ אינץ' (8.30 מ"מ x‏ 8.30‏ מ"מ)
ESR (התנגדות טורית שקולה)
Ohm‏1.06‏ ב-Hz‏120‏
סוג ההרכבה
אורך חיים @ טמפרטורה
2000 שעות ב-105°C