337LMB450M2EF
מק"ט מוצר של DigiKey
337LMB450M2EF-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
337LMB450M2EF
תיאור
CAP ALUM 330UF 20% 450V SNAP TH
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 27
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
330 µF 450 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי, תיבה - בהצמדה (Snap-in‏) Ohm‏1.25596‏ ב-Hz‏120‏ 3000 שעות ב-105°C
טמפרטורת פעולה
-25°C ~ 105°C
יצרן
קיטוב
Polar
סדרה
יישומים
אריזה
בתפזורת
זרם אדווה בתדר נמוך
1.45 A @ 120 Hz
סטטוס החלק
פעיל
זרם אדווה בתדר גבוה
2.132 A @ 10 kHz
קיבוליות
ריווח מוליכים
0.394‏ אינץ' (10.00‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
גודל / מידה
קוטר 1.378‏ אינץ' (35.00‏ מ"מ)
מתח - נומינלי
450 V
גובה - מקובע (מרבי)
ESR (התנגדות טורית שקולה)
Ohm‏1.25596‏ ב-Hz‏120‏
סוג ההרכבה
אורך חיים @ טמפרטורה
3000 שעות ב-105°C