337LMX450M2EF זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
ישירים
Rubycon
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
שדרוג
Chemi-Con
קיים במלאי: 347
גיליון נתונים
אקוויוולנטים-פרמטרית
TDK
קיים במלאי: 220
אקוויוולנטים-פרמטרית
TDK
קיים במלאי: 0
Chemi-Con
קיים במלאי: 179
Surge
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
קיים במלאי: 221
קיים במלאי: 30
קיים במלאי: 39
330 µF 450 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי, תיבה - בהצמדה (Snap-in‏) Ohm‏1.0048‏ ב-Hz‏120‏ 5000 שעות ב-105°C
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
337LMX450M2EF
מק"ט מוצר של DigiKey
337LMX450M2EF-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
337LMX450M2EF
תיאור
CAP ALUM 330UF 20% 450V SNAP TH
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 23
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
טמפרטורת פעולה
-25°C ~ 105°C
יצרן
קיטוב
Polar
סדרה
יישומים
אריזה
בתפזורת
זרם אדווה בתדר נמוך
1.64 A @ 120 Hz
סטטוס החלק
פעיל
זרם אדווה בתדר גבוה
2.411 A @ 50 kHz
קיבוליות
ריווח מוליכים
טולרנס
±20%
גודל / מידה
מתח - נומינלי
450 V
גובה - מקובע (מרבי)
ESR (התנגדות טורית שקולה)
Ohm‏1.0048‏ ב-Hz‏120‏
סוג ההרכבה
אורך חיים @ טמפרטורה
5000 שעות ב-105°C