381LR391M450A042
מק"ט מוצר של DigiKey
338-3773-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
381LR391M450A042
תיאור
CAP ALUM 390UF 20% 450V SNAP TH
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 30
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
390 µF 450 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי, תיבה - בהצמדה (Snap-in‏) mOhm‏340‏ ב-Hz‏120‏ 3000 שעות ב-105°C
טמפרטורת פעולה
-25°C ~ 105°C
יצרן
קיטוב
Polar
סדרה
יישומים
אריזה
בתפזורת
זרם אדווה בתדר נמוך
1.97 A @ 120 Hz
סטטוס החלק
פעיל
זרם אדווה בתדר גבוה
2.82 A @ 20 kHz
קיבוליות
ריווח מוליכים
0.394‏ אינץ' (10.00‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
גודל / מידה
קוטר 1.378‏ אינץ' (35.00‏ מ"מ)
מתח - נומינלי
450 V
גובה - מקובע (מרבי)
ESR (התנגדות טורית שקולה)
mOhm‏340‏ ב-Hz‏120‏
סוג ההרכבה
אורך חיים @ טמפרטורה
3000 שעות ב-105°C