AFK106M25B12T-F
מק"ט מוצר של DigiKey
338-2132-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
338-2132-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
338-2132-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
AFK106M25B12T-F
תיאור
CAP ALUM 10UF 20% 25V SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 26
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
10 µF 25 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי‏, קופסה - SMD Ohm‏1.35‏ ב-kHz‏100‏ 2000 שעות ב-105°C
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
AFK106M25B12T-F דגמים
קטגוריה
קיטוב
Polar
יצרן
ערכים נקובים
סדרה
יישומים
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
זרם אדווה בתדר נמוך
67.5 mA @ 120 Hz
סטטוס החלק
פעיל
זרם אדווה בתדר גבוה
90 mA @ 100 kHz
קיבוליות
עכבה
1.35 Ohms
טולרנס
±20%
גודל / מידה
קוטר 0.157‏ אינץ' (4.00‏ מ"מ)
מתח - נומינלי
25 V
גובה - מקובע (מרבי)
0.240‏ אינץ' (6.10‏ מ"מ)
ESR (התנגדות טורית שקולה)
Ohm‏1.35‏ ב-kHz‏100‏
חתימת שטח של הרכבה משטחית
אורך 0.169‏ אינץ' x‏ רוחב 0.217‏ אינץ' (4.30 מ"מ x‏ 5.50‏ מ"מ)
אורך חיים @ טמפרטורה
2000 שעות ב-105°C
סוג ההרכבה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 105°C