AFK106M50C12T-F
מק"ט מוצר של DigiKey
338-2135-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
338-2135-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
338-2135-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
AFK106M50C12T-F
תיאור
CAP ALUM 10UF 20% 50V SMD
תיאור מפורט
10 µF 50 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי‏, קופסה - SMD Ohm‏1.52‏ ב-kHz‏100‏ 2000 שעות ב-105°C
זרם אדווה בתדר נמוך
63.75 mA @ 120 Hz
זרם אדווה בתדר גבוה
85 mA @ 100 kHz
קיבוליות
עכבה
1.52 Ohms
טולרנס
±20%
גודל / מידה
קוטר 0.197‏ אינץ' (5.00‏ מ"מ)
מתח - נומינלי
50 V
ESR (התנגדות טורית שקולה)
Ohm‏1.52‏ ב-kHz‏100‏
חתימת שטח של הרכבה משטחית
אורך 0.209‏ אינץ' x‏ רוחב 0.256‏ אינץ' (5.30 מ"מ x‏ 6.50‏ מ"מ)
אורך חיים @ טמפרטורה
2000 שעות ב-105°C
סוג ההרכבה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 105°C