AFK227M25F24T-F | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | CAP ALUM 220UF 20% 25V SMD |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 26 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 220 µF 25 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי, קופסה - SMD mOhm160 ב-kHz100 2000 שעות ב-105°C |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
קטגוריה | קיטוב Polar |
יצרן | ערכים נקובים |
סדרה | יישומים |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | זרם אדווה בתדר נמוך 450 mA @ 120 Hz |
סטטוס החלק פעיל | זרם אדווה בתדר גבוה 600 mA @ 100 kHz |
קיבוליות | עכבה 160 mOhms |
טולרנס ±20% | גודל / מידה קוטר 0.315 אינץ' (8.00 מ"מ) |
מתח - נומינלי 25 V | גובה - מקובע (מרבי) 0.413 אינץ' (10.50 מ"מ) |
אורך חיים @ טמפרטורה 2000 שעות ב-105°C | סוג ההרכבה |
טמפרטורת פעולה -55°C ~ 105°C | מארז / תיבה רדיאלי, קופסה - SMD |