AFK337M2AR44T-F
מק"ט מוצר של DigiKey
338-2188-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
338-2188-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
338-2188-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
AFK337M2AR44T-F
תיאור
CAP ALUM 330UF 20% 100V SMD
תיאור מפורט
330 µF 100 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי‏, קופסה - SMD mOhm‏150‏ ב-kHz‏100‏ 5000 שעות ב-105°C
זרם אדווה בתדר נמוך
687.8 mA @ 120 Hz
סטטוס החלק
פעיל
זרם אדווה בתדר גבוה
917 mA @ 100 kHz
קיבוליות
עכבה
150 mOhms
טולרנס
±20%
גודל / מידה
קוטר 0.709‏ אינץ' (18.00‏ מ"מ)
מתח - נומינלי
100 V
גובה - מקובע (מרבי)
0.669‏ אינץ' (17.00‏ מ"מ)
ESR (התנגדות טורית שקולה)
mOhm‏150‏ ב-kHz‏100‏
חתימת שטח של הרכבה משטחית
אורך 0.748‏ אינץ' x‏ רוחב 0.827‏ אינץ' (19.00 מ"מ x‏ 21.00‏ מ"מ)
אורך חיים @ טמפרטורה
5000 שעות ב-105°C
סוג ההרכבה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 105°C