AFK337M35G24VT-F
מק"ט מוצר של DigiKey
338-AFK337M35G24VT-FTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
338-AFK337M35G24VT-FCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
338-AFK337M35G24VT-FDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
AFK337M35G24VT-F
תיאור
CAP ALUM 330UF 20% 35V SMD
תיאור מפורט
330 µF 35 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי‏, קופסה - SMD mOhm‏80‏ ב-kHz‏100‏ 2000 שעות ב-105°C
זרם אדווה בתדר נמוך
637.5 mA @ 120 Hz
עכבה
80 mOhms
קיבוליות
גודל / מידה
קוטר 0.394‏ אינץ' (10.00‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
גובה - מקובע (מרבי)
0.425‏ אינץ' (10.80‏ מ"מ)
מתח - נומינלי
35 V
חתימת שטח של הרכבה משטחית
אורך 0.406‏ אינץ' x‏ רוחב 0.473‏ אינץ' (10.30 מ"מ x‏ 12.00‏ מ"מ)
ESR (התנגדות טורית שקולה)
mOhm‏80‏ ב-kHz‏100‏
סוג ההרכבה
אורך חיים @ טמפרטורה
2000 שעות ב-105°C
מארז‏ / תיבה
רדיאלי‏, קופסה - SMD
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 105°C