AFK477M25G24T-F
מק"ט מוצר של DigiKey
338-2208-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
338-2208-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
338-2208-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
AFK477M25G24T-F
תיאור
CAP ALUM 470UF 20% 25V SMD
תיאור מפורט
470 µF 25 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי‏, קופסה - SMD mOhm‏80‏ ב-kHz‏100‏ 2000 שעות ב-105°C
זרם אדווה בתדר נמוך
637.5 mA @ 120 Hz
זרם אדווה בתדר גבוה
850 mA @ 100 kHz
קיבוליות
עכבה
80 mOhms
טולרנס
±20%
גודל / מידה
קוטר 0.394‏ אינץ' (10.00‏ מ"מ)
מתח - נומינלי
25 V
גובה - מקובע (מרבי)
0.413‏ אינץ' (10.50‏ מ"מ)
ESR (התנגדות טורית שקולה)
mOhm‏80‏ ב-kHz‏100‏
חתימת שטח של הרכבה משטחית
אורך 0.406‏ אינץ' x‏ רוחב 0.473‏ אינץ' (10.30 מ"מ x‏ 12.00‏ מ"מ)
אורך חיים @ טמפרטורה
2000 שעות ב-105°C
סוג ההרכבה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 105°C