AVES106M25C12T-F
מק"ט מוצר של DigiKey
338-AVES106M25C12T-FTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
338-AVES106M25C12T-FCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
338-AVES106M25C12T-FDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
AVES106M25C12T-F
תיאור
CAP ALUM 10UF 20% 25V SMD
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
10 µF 25 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי‏, קופסה - SMD Ohm‏26.5‏ ב-Hz‏120‏ 1000 שעות ב-105°C
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 105°C
יצרן
קיטוב
Polar
סדרה
יישומים
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
זרם אדווה בתדר נמוך
21 mA @ 120 Hz
סטטוס החלק
פעיל
זרם אדווה בתדר גבוה
29.4 mA @ 10 kHz
קיבוליות
גודל / מידה
קוטר 0.197‏ אינץ' (5.00‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
גובה - מקובע (מרבי)
0.217‏ אינץ' (5.50‏ מ"מ)
מתח - נומינלי
25 V
חתימת שטח של הרכבה משטחית
אורך 0.209‏ אינץ' x‏ רוחב 0.209‏ אינץ' (5.30 מ"מ x‏ 5.30‏ מ"מ)
ESR (התנגדות טורית שקולה)
Ohm‏26.5‏ ב-Hz‏120‏
סוג ההרכבה
אורך חיים @ טמפרטורה
1000 שעות ב-105°C