AVES106M25C12T-F | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | CAP ALUM 10UF 20% 25V SMD |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 10 µF 25 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי, קופסה - SMD Ohm26.5 ב-Hz120 1000 שעות ב-105°C |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
קטגוריה | טמפרטורת פעולה -55°C ~ 105°C |
יצרן | קיטוב Polar |
סדרה | יישומים |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | זרם אדווה בתדר נמוך 21 mA @ 120 Hz |
סטטוס החלק פעיל | זרם אדווה בתדר גבוה 29.4 mA @ 10 kHz |
קיבוליות | גודל / מידה קוטר 0.197 אינץ' (5.00 מ"מ) |
טולרנס ±20% | גובה - מקובע (מרבי) 0.217 אינץ' (5.50 מ"מ) |
מתח - נומינלי 25 V | חתימת שטח של הרכבה משטחית אורך 0.209 אינץ' x רוחב 0.209 אינץ' (5.30 מ"מ x 5.30 מ"מ) |
ESR (התנגדות טורית שקולה) Ohm26.5 ב-Hz120 | סוג ההרכבה |
אורך חיים @ טמפרטורה 1000 שעות ב-105°C | מארז / תיבה רדיאלי, קופסה - SMD |