CD15CD100JO3
מק"ט מוצר של DigiKey
338-1061-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CD15CD100JO3
תיאור
CAP MICA 10PF 5% 500V RADIAL
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 23
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
10 pF נציץ (Mica) קבלים 500 V רדיאלי
קטגוריה
חומר דיאלקטרי
נציץ (Mica)
יצרן
Cornell Dubilier Knowles
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
סדרה
סוג ההרכבה
חור מעבר
אריזה
בתפזורת
מארז‏ / תיבה
רדיאלי
סטטוס החלק
פעיל
ריווח מוליכים
0.232‏ אינץ' (5.90‏ מ"מ)
קיבוליות
10 pF
מאפיינים
שימוש כללי
טולרנס
±5%
גודל / מידה
אורך 0.449‏ אינץ' x‏ רוחב 0.169‏ אינץ' (11.40 מ"מ x‏ 4.30‏ מ"מ)
מתח - נומינלי
500 V