CD15FA102JO3F
מק"ט מוצר של DigiKey
338-2619-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CD15FA102JO3F
תיאור
CAP MICA 1000PF 5% 100V RADIAL
תיאור מפורט
1000 pF נציץ (Mica) קבלים 100 V רדיאלי
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
CD15FA102JO3F דגמים
מאפייני המוצר
סינון מוצרים דומים
קטגוריה
חומר דיאלקטרי
נציץ (Mica)
יצרן
Cornell Dubilier Knowles
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
סדרה
סוג ההרכבה
חור מעבר
אריזה
בתפזורת
מארז‏ / תיבה
רדיאלי
סטטוס החלק
פעיל
ריווח מוליכים
0.232‏ אינץ' (5.90‏ מ"מ)
קיבוליות
1000 pF
מאפיינים
שימוש כללי
טולרנס
±5%
גודל / מידה
אורך 0.480‏ אינץ' x‏ רוחב 0.228‏ אינץ' (12.20 מ"מ x‏ 5.80‏ מ"מ)
מתח - נומינלי
100 V