CD4ED220JO3F זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
גיליון נתונים
22 pF נציץ (Mica) קבלים 500 V רדיאלי
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
CD4ED220JO3F
מק"ט מוצר של DigiKey
CD4ED220JO3F-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CD4ED220JO3F
תיאור
CAP MICA 22PF 5% 500V RADIAL
תיאור מפורט
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
ריווח מוליכים
0.098‏ אינץ' (2.50‏ מ"מ)
קיבוליות
22 pF
טולרנס
±5%
מתח - נומינלי
500 V