CD4ED680FO3F זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
גיליון נתונים
68 pF נציץ (Mica) קבלים 500 V רדיאלי
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
CD4ED680FO3F
מק"ט מוצר של DigiKey
CD4ED680FO3F-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CD4ED680FO3F
תיאור
CAP MICA 68PF 1% 500V RADIAL
תיאור מפורט
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
ריווח מוליכים
0.098‏ אינץ' (2.50‏ מ"מ)
קיבוליות
68 pF
טולרנס
±1%
מתח - נומינלי
500 V