CD4FA102JO3 זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
גיליון נתונים
1000 pF נציץ (Mica) קבלים 100 V רדיאלי
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
CD4FA102JO3
מק"ט מוצר של DigiKey
CD4FA102JO3-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CD4FA102JO3
תיאור
CAP MICA 1000PF 5% 100V RADIAL
תיאור מפורט
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
קיבוליות
1000 pF
טולרנס
±5%
מתח - נומינלי
100 V