CD4FD101JO3 זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
Cornell Dubilier Knowles
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
אקוויוולנטים-פרמטרית
Cornell Dubilier Knowles
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
100 pF נציץ (Mica) קבלים 500 V רדיאלי
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
CD4FD101JO3
מק"ט מוצר של DigiKey
CD4FD101JO3-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CD4FD101JO3
תיאור
CAP MICA 100PF 5% 500V RADIAL
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 22
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
חומר דיאלקטרי
נציץ (Mica)
יצרן
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
סדרה
סוג ההרכבה
חור מעבר
אריזה
בתפזורת
מארז‏ / תיבה
רדיאלי
סטטוס החלק
פעיל
ריווח מוליכים
קיבוליות
100 pF
מאפיינים
RF, תדר גבוה
טולרנס
±5%
גודל / מידה
אורך 0.291‏ אינץ' x‏ רוחב 0.110‏ אינץ' (7.40 מ"מ x‏ 2.80‏ מ"מ)
מתח - נומינלי
500 V