CD4FD471GO3F זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
גיליון נתונים
470 pF נציץ (Mica) קבלים 500 V רדיאלי
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
CD4FD471GO3F
מק"ט מוצר של DigiKey
CD4FD471GO3F-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CD4FD471GO3F
תיאור
CAP MICA 470PF 2% 500V RADIAL
תיאור מפורט
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
ריווח מוליכים
0.098‏ אינץ' (2.50‏ מ"מ)
קיבוליות
470 pF
טולרנס
±2%
גודל / מידה
אורך 0.339‏ אינץ' x‏ רוחב 0.161‏ אינץ' (8.60 מ"מ x‏ 4.10‏ מ"מ)
מתח - נומינלי
500 V