EDC474Z5R5V
מק"ט מוצר של DigiKey
338-EDC474Z5R5V-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
EDC474Z5R5V
תיאור
0.47F, 5.5V
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 26
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
470 mF (EDLC) סופר-קבלים 5.5 V אקסיאלי‏, קופסה - אנכית Ohm‏50‏ ב-kHz‏1‏ 1000 שעות ב-70°C
קטגוריה
אורך חיים @ טמפרטורה
1000 שעות ב-70°C
יצרן
Cornell Dubilier Knowles
סיומת
פיני PC
סדרה
סוג ההרכבה
חור מעבר
אריזה
בתפזורת
מארז‏ / תיבה
אקסיאלי‏, קופסה - אנכית
סטטוס החלק
פעיל
ריווח מוליכים
0.197‏ אינץ' (5.00‏ מ"מ)
קיבוליות
470 mF
גודל / מידה
קוטר 0.453‏ אינץ' (11.50‏ מ"מ)
טולרנס
-20%, +80%
גובה - מקובע (מרבי)
מתח - נומינלי
5.5 V
טמפרטורת פעולה
-25°C ~ 70°C