MC08CA100D-TF
מק"ט מוצר של DigiKey
338-MC08CA100D-TFTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
338-MC08CA100D-TFCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
338-MC08CA100D-TFDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
MC08CA100D-TF
תיאור
CAP MICA 10PF 0.5PF 100V 0805
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 23
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
10 pF נציץ (Mica) קבלים 100 V 0805 (2012 מטרי)
קטגוריה
חומר דיאלקטרי
נציץ (Mica)
יצרן
Cornell Dubilier Knowles
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
סדרה
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
מארז‏ / תיבה
0805 (2012 מטרי)
סטטוס החלק
פעיל
מאפיינים
RF, גורם Q גבוה, הפסד נמוך
קיבוליות
10 pF
גודל / מידה
אורך 0.079‏ אינץ' x‏ רוחב 0.049‏ אינץ' (2.00 מ"מ x‏ 1.25‏ מ"מ)
טולרנס
±0.5pF
גובה - מקובע (מרבי)
0.055‏ אינץ' (1.40‏ מ"מ)
מתח - נומינלי
100 V