MC08EA200J-F
מק"ט מוצר של DigiKey
338-1101-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
MC08EA200J-F
תיאור
CAP MICA 20PF 5% 100V 0805
תיאור מפורט
20 pF נציץ (Mica) קבלים 100 V 0805 (2012 מטרי)
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
אריזה
בתפזורת
קיבוליות
20 pF
טולרנס
±5%
מתח - נומינלי
100 V