MC08EA220J-TF
מק"ט מוצר של DigiKey
338-MC08EA220J-TFTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
338-MC08EA220J-TFCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
338-MC08EA220J-TFDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
MC08EA220J-TF
תיאור
CAP MICA 22PF 5% 100V 0805
תיאור מפורט
22 pF נציץ (Mica) קבלים 100 V 0805 (2012 מטרי)
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
קיבוליות
22 pF
טולרנס
±5%
מתח - נומינלי
100 V