MC12ED300J-F
מק"ט מוצר של DigiKey
338-1344-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
MC12ED300J-F
תיאור
CAP MICA 30PF 5% 500V 1210
תיאור מפורט
30 pF נציץ (Mica) קבלים 500 V 1210 (3225 מטרי)
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
אריזה
בתפזורת
מארז‏ / תיבה
1210 (3225 מטרי)
קיבוליות
30 pF
גודל / מידה
אורך 0.126‏ אינץ' x‏ רוחב 0.098‏ אינץ' (3.20 מ"מ x‏ 2.50‏ מ"מ)
טולרנס
±5%
מתח - נומינלי
500 V