MC12FA201F-F
מק"ט מוצר של DigiKey
MC12FA201F-F-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
MC12FA201F-F
תיאור
CAP MICA 200PF 1% 100V 1210
תיאור מפורט
200 pF נציץ (Mica) קבלים 100 V 1210 (3225 מטרי)
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
קיבוליות
200 pF
טולרנס
±1%
מתח - נומינלי
100 V