MC12FA241J-F
מק"ט מוצר של DigiKey
338-1113-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
MC12FA241J-F
תיאור
CAP MICA 240PF 5% 100V 1210
תיאור מפורט
240 pF נציץ (Mica) קבלים 100 V 1210 (3225 מטרי)
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
קיבוליות
240 pF
טולרנס
±5%
מתח - נומינלי
100 V