MC12FA680F-F
מק"ט מוצר של DigiKey
MC12FA680F-F-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
MC12FA680F-F
תיאור
CAP MICA 68PF 1% 100V 1210
תיאור מפורט
68 pF נציץ (Mica) קבלים 100 V 1210 (3225 מטרי)
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
קיבוליות
68 pF
טולרנס
±1%
מתח - נומינלי
100 V