SEK470M050ST
מק"ט מוצר של DigiKey
338-1717-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SEK470M050ST
תיאור
CAP ALUM 47UF 20% 50V RADIAL TH
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 26
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
47 µF 50 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי, תיבה 3.39Ohm 2000 שעות ב-105°C
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
SEK470M050ST דגמים
קטגוריה
אורך חיים @ טמפרטורה
2000 שעות ב-105°C
יצרן
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 105°C
סדרה
יישומים
אריזה
בתפזורת
ריווח מוליכים
0.098‏ אינץ' (2.50‏ מ"מ)
סטטוס החלק
פעיל
גודל / מידה
קוטר 0.248‏ אינץ' (6.30‏ מ"מ)
קיבוליות
גובה - מקובע (מרבי)
טולרנס
±20%
סוג ההרכבה
מתח - נומינלי
50 V
מארז‏ / תיבה
רדיאלי, תיבה
ESR (התנגדות טורית שקולה)
3.39Ohm