SLP271M250A5P3 זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
דומים
Cornell Dubilier Knowles
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
דומים
Nichicon
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
270 µF 250 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי, תיבה - בהצמדה (Snap-in‏) ‎737mOhm‎ 3000 שעות ב-105°C
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
SLP271M250A5P3
מק"ט מוצר של DigiKey
338-1488-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SLP271M250A5P3
תיאור
CAP ALUM 270UF 20% 250V SNAP TH
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 30
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
אורך חיים @ טמפרטורה
3000 שעות ב-105°C
יצרן
טמפרטורת פעולה
-25°C ~ 105°C
סדרה
יישומים
אריזה
בתפזורת
ריווח מוליכים
סטטוס החלק
פעיל
גודל / מידה
קיבוליות
גובה - מקובע (מרבי)
טולרנס
±20%
סוג ההרכבה
מתח - נומינלי
250 V
מארז‏ / תיבה
רדיאלי, תיבה - בהצמדה (Snap-in‏)
ESR (התנגדות טורית שקולה)
‎737mOhm‎