CXA1816-0000-000N0HP450H זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
Cree LED
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
אקוויוולנטים-פרמטרית
Cree LED
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
קיים במלאי: 66
תאורת LED שבב-על-לוח (COBs), מחוללי LED‏, מודולים שבב על הלוח (COB) XLamp® CXA1816 לבן, קר מרובע
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
CXA1816-0000-000N0HP450H
מק"ט מוצר של DigiKey
CXA1816-0000-000N0HP450H-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CXA1816-0000-000N0HP450H
תיאור
LED COB XLAMP COOL WHT SQU 5000K
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 4
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
טמפרטורה - בדיקה
85°C
יצרן
מתח - קדומני (Vf) (טיפוסי)
37V
סדרה
Lumens/Watt @ זרם - בדיקה
122lm/W
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
זרם - מקס'
900mA
סטטוס החלק
פעיל
CRI (אינדקס נאמנות צבעים)
80
סוג
שבב על הלוח (COB)
זווית צפייה
115°
צבע
לבן, קר
גודל / מידה
CCT‏ (K)
5000K 2-StepMacAdam Ellipse
גובה
1.70 מ"מ
תצורה
מרובע
משטח פולט אור (LES)
שטף אור ב- זרם/טמפרטורה
2033lm (1965lm ~ 2100lm)
סוג עדשה
שטוח
זרם - בדיקה
450mA