CXA1816-0000-000N0UM450G זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
CXA1816-0000-000N0UM450G
מק"ט מוצר של DigiKey
CXA1816-0000-000N0UM450G-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CXA1816-0000-000N0UM450G
טמפרטורה - בדיקה
85°C
יצרן
מתח - קדומני (Vf) (טיפוסי)
36V
סדרה
Lumens/Watt @ זרם - בדיקה
95lm/W
אריזה
מגש
זרם - מקס'
900mA
CRI (אינדקס נאמנות צבעים)
90
CCT‏ (K)
5000K 3-StepMacAdam Ellipse
שטף אור ב- זרם/טמפרטורה
1538lm (1485lm ~ 1590lm)
זרם - בדיקה
450mA