CXB1816-0000-000N0BQ450E זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
Cree LED
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
אקוויוולנטים-פרמטרית
Cree LED
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
תאורת LED שבב-על-לוח (COBs), מחוללי LED‏, מודולים שבב על הלוח (COB) XLamp® CXB1816 לבן, קר מרובע
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
CXB1816-0000-000N0BQ450E
מק"ט מוצר של DigiKey
CXB1816-0000-000N0BQ450E-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CXB1816-0000-000N0BQ450E
תיאור
LED COB XLAMP COOL WHT SQU 5000K
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 4
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
טמפרטורה - בדיקה
85°C
יצרן
מתח - קדומני (Vf) (טיפוסי)
36V
סדרה
Lumens/Watt @ זרם - בדיקה
144lm/W
אריזה
מגש
זרם - מקס'
900mA
סטטוס החלק
פעיל
CRI (אינדקס נאמנות צבעים)
70
סוג
שבב על הלוח (COB)
זווית צפייה
115°
צבע
לבן, קר
גודל / מידה
CCT‏ (K)
5000K 5-StepMacAdam Ellipse
גובה
1.70 מ"מ
תצורה
מרובע
משטח פולט אור (LES)
שטף אור ב- זרם/טמפרטורה
2340lm (2260lm ~ 2420lm)
סוג עדשה
שטוח
זרם - בדיקה
450mA