GNR25DCZH
מק"ט מוצר של DigiKey
966-GNR25DCZH-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
GNR25DCZH
תיאור
SSR RELAY 3PST-NO 25A 24-660V
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 15
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מצב מוצק ממסר צימוד-אופטי (ממסר אופטי) 3PST-NO (3 FormA) מודול
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
GNR25DCZH דגמים
קטגוריה
מתח - כניסה
4 ~ 32VDC
יצרן
מתח - עומס
24 V ~ 660 V
סדרה
זרם עומס
25 A
אריזה
תיבה
תצורת הסיומת
הדק הברגה
סטטוס החלק
פעיל
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 80°C