CCSO-914X-1000.000
מק"ט מוצר של DigiKey
744-1254-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CCSO-914X-1000.000
תיאור
XTAL OSC SO 1.0000GHZ SNWV SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 9
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
1 GHz ‎SO (SAW)‎ גל סינוסי מתנד 5V ‎4-SMD, ללא מוליכים
קטגוריה
מתח - הספקה
5V
יצרן
יציבות התדר
±100ppm
סדרה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
אריזה
פס
זרם - הספקה (מקס')
35mA