CPRO33-30.720
מק"ט מוצר של DigiKey
744-1769-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CPRO33-30.720
תיאור
XTAL OSC XO 30.7200MHZ HCMOS
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 7
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
30.72 MHz XO (סטנדרטי) HCMOS מתנד 3.3V מתאם מודול‏, SMA זכר לנקבה
קטגוריה
יציאה
HCMOS
יצרן
מתח - הספקה
3.3V
סדרה
יציבות התדר
±25ppm
אריזה
בתפזורת
טמפרטורת פעולה
0°C ~ 70°C
סטטוס החלק
פעיל
זרם - הספקה (מקס')
18mA