CVCO33CL-0125-0200
מק"ט מוצר של DigiKey
744-1057-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CVCO33CL-0125-0200
תיאור
VCO 162.5MHZ 0.5-6V 7.62X7.62MM
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 9
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
162.5MHz תדר מרכזי 0.5 V ~ 6 V מתנד מבוקר מתח 5 ±5 dBm -15 הרמוניה שנייה טיפוסית (dBc)
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
CVCO33CL-0125-0200 דגמים
מאפייני המוצר
סינון מוצרים דומים
קטגוריה
הרמוניה שנייה, טיפוסית (dBc)
-15
יצרן
Crystek Corporation
Icc מקס'
15mA
סדרה
דחיפה(MHz/V)
3
אריזה
פס
הספק (dBm)
5 ±5
סטטוס החלק
פעיל
רעש מופע טיפוסי (dBc/Hz)
-100
תחום תדרים
125 ~ 200MHz
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
תדר - מרכז
162.5MHz
מארז‏ / תיבה
‎12-QFN, ואריאנט
מתח - הספקה
5V
גודל / מידה
אורך 0.300‏ אינץ' x‏ רוחב 0.300‏ אינץ' (7.62 מ"מ x‏ 7.62‏ מ"מ)
מתח כוונון (VDC)
0.5 V ~ 6 V