CVCO55BE-1000-2000
מק"ט מוצר של DigiKey
744-1111-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CVCO55BE-1000-2000
תיאור
VCO 1500MHZ 1-20V 12.7X12.7MM
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 9
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
1500MHz תדר מרכזי 1 V ~ 20 V מתנד מבוקר מתח 5.5 ±2.5 dBm -10 הרמוניה שנייה טיפוסית (dBc)
קטגוריה
הרמוניה שנייה, טיפוסית (dBc)
-10
יצרן
Crystek Corporation
Icc מקס'
25mA
סדרה
דחיפה(MHz/V)
2.5
אריזה
פס
הספק (dBm)
5.5 ±2.5
סטטוס החלק
פעיל
רעש מופע טיפוסי (dBc/Hz)
-100
תחום תדרים
1000 ~ 2000MHz
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 80°C
תדר - מרכז
1500MHz
מארז‏ / תיבה
‎16-QFN, ואריאנט
מתח - הספקה
10V
גודל / מידה
אורך 0.500‏ אינץ' x‏ רוחב 0.500‏ אינץ' (12.70 מ"מ x‏ 12.70‏ מ"מ)
מתח כוונון (VDC)
1 V ~ 20 V