CVCO55CC-4124-4238
מק"ט מוצר של DigiKey
744-1605-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CVCO55CC-4124-4238
תיאור
VCO 4181MHZ 0.1-16V 12.7X12.7MM
תיאור מפורט
4181MHz תדר מרכזי 0.1 V ~ 16 V מתנד מבוקר מתח 5 ±2 dBm -20 הרמוניה שנייה טיפוסית (dBc)
קטגוריה
הרמוניה שנייה, טיפוסית (dBc)
-20
Icc מקס'
40mA
סדרה
דחיפה(MHz/V)
2
הספק (dBm)
5 ±2
רעש מופע טיפוסי (dBc/Hz)
-106
תחום תדרים
4124 ~ 4238MHz
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
תדר - מרכז
4181MHz
מתח - הספקה
8V
מתח כוונון (VDC)
0.1 V ~ 16 V