CVCO55CL-0042-0046
מק"ט מוצר של DigiKey
744-1164-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CVCO55CL-0042-0046
תיאור
VCO 44MHZ 0.5-4.5V 12.7X12.7MM
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 9
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
44MHz תדר מרכזי 0.5 V ~ 4.5 V מתנד מבוקר מתח -1 ±2 dBm -13 הרמוניה שנייה טיפוסית (dBc)
קטגוריה
הרמוניה שנייה, טיפוסית (dBc)
-13
יצרן
Crystek Corporation
Icc מקס'
8mA
סדרה
דחיפה(MHz/V)
1
אריזה
פס
הספק (dBm)
-1 ±2
סטטוס החלק
פעיל
רעש מופע טיפוסי (dBc/Hz)
-116
תחום תדרים
42 ~ 46MHz
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
תדר - מרכז
44MHz
מארז‏ / תיבה
‎16-QFN, ואריאנט
מתח - הספקה
5V
גודל / מידה
אורך 0.500‏ אינץ' x‏ רוחב 0.500‏ אינץ' (12.70 מ"מ x‏ 12.70‏ מ"מ)
מתח כוונון (VDC)
0.5 V ~ 4.5 V