CVCO55CL-0072-0076
מק"ט מוצר של DigiKey
744-1182-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CVCO55CL-0072-0076
תיאור
VCO 74MHZ 0.3-3V 12.7X12.7MM
תיאור מפורט
74MHz תדר מרכזי 0.3 V ~ 3 V מתנד מבוקר מתח 2 ±2 dBm -15 הרמוניה שנייה טיפוסית (dBc)
קטגוריה
הרמוניה שנייה, טיפוסית (dBc)
-15
Icc מקס'
7mA
סדרה
דחיפה(MHz/V)
1
הספק (dBm)
2 ±2
רעש מופע טיפוסי (dBc/Hz)
-110
תחום תדרים
72‎ ~ 76MHz
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
תדר - מרכז
74MHz
מתח - הספקה
3.3V
מתח כוונון (VDC)
0.3 V ~ 3 V