CVCO55CL-0600-0880
מק"ט מוצר של DigiKey
744-1175-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CVCO55CL-0600-0880
תיאור
VCO 740MHZ 0.5-4.5V 12.7X12.7MM
תיאור מפורט
740MHz תדר מרכזי 0.5 V ~ 4.5 V מתנד מבוקר מתח 0 ±3 dBm -10 הרמוניה שנייה טיפוסית (dBc)
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
CVCO55CL-0600-0880 דגמים
מאפייני המוצר
סינון מוצרים דומים
קטגוריה
הרמוניה שנייה, טיפוסית (dBc)
-10
Icc מקס'
20mA
סדרה
דחיפה(MHz/V)
2
הספק (dBm)
0 ±3
רעש מופע טיפוסי (dBc/Hz)
-98
תחום תדרים
600‎ ~ 880MHz
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
תדר - מרכז
740MHz
מתח - הספקה
5V
מתח כוונון (VDC)
0.5 V ~ 4.5 V