PPRO30-10.000
מק"ט מוצר של DigiKey
744-1631-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PPRO30-10.000
תיאור
XTAL OSC TCXO 10.0000MHZ SNWV
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 9
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
10 MHz TCXO מתנד גביש מקוזז השפעת טמפרטורה גל סינוסי קטום מתנד 3V מתאם מודול‏, SMA זכר לנקבה
קטגוריה
יציאה
גל סינוסי קטום
יצרן
מתח - הספקה
3V
סדרה
יציבות התדר
±2.5ppm
אריזה
בתפזורת
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
סטטוס החלק
פעיל
זרם - הספקה (מקס')
2mA