09VR1K20F1C103B1
09VR1K20F1C103B1
09VR1K20F1C103B1
מק"ט מוצר של DigiKey
CT3182-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
09VR1K20F1C103B1
תיאור
POT 10K OHM 1/20W CARBON LINEAR
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 20
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
10k Ohm 1 סעפות לינארי חור מעבר פוטנציומטר מעצור 1.0 סיבוב פחמן 0.05W, 1/20W פיני PC
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
09VR1K20F1C103B1 דגמים
קטגוריה
מספר קבצים
1
יצרן
CTS Electrocomponents
סוג כוונון
כוונון עילי
סדרה
סיבוב
280°
אריזה
בתפזורת
חומר התנגדותי
פחמן
סטטוס החלק
פעיל
תצורת הסיומת
פיני PC
התנגדות (Ohms)
10k
סוג מפעיל (Actuator)
משוטח
טולרנס
±20%
אורך מפעיל (Actuator)
0.787‏ אינץ' (20.00‏ מ"מ)
הספק (Watts)
0.05W, 1/20W
0.236‏ אינץ' (6.00‏ מ"מ)
מתג מובנה
מעצור
סוג ההרכבה
חור מעבר
מספר הסיבובים
1.0
גודל - גוף
מלבני - פאה ‎‎‎0.453"‎‏‏ ×‏‏ ‎‎0.386"‎‏ (11.80 מ"מ ×‏ 9.80 מ"מ)‎