270X232A103B2B1
270X232A103B2B1
270X232A103B2B1
מק"ט מוצר של DigiKey
CT2216-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
270X232A103B2B1
תיאור
POT 10K OHM 1/4W CARBON LOG
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
10k Ohm 1 סעפות לוגריתמי הרכבה בלוח פוטנציומטר סיבובי, SPST 1.0 סיבוב פחמן 0.25W, 1/4W פיני PC, נועלי לוח
קטגוריה
מספר קבצים
1
יצרן
CTS Electrocomponents
סוג כוונון
כוונון צידי
סדרה
סיבוב
315°
אריזה
בתפזורת
חומר התנגדותי
פחמן
סטטוס החלק
פעיל
תצורת הסיומת
פיני PC, נועלי לוח
התנגדות (Ohms)
10k
סוג מפעיל (Actuator)
עגול
טולרנס
±20%
אורך מפעיל (Actuator)
1.000‏ אינץ' (25.40‏ מ"מ)
הספק (Watts)
0.25W, 1/4W