403C35E16M00000
מק"ט מוצר של DigiKey
110-403C35E16M00000TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
110-403C35E16M00000CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
110-403C35E16M00000DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
403C35E16M00000
תיאור
CRYSTAL 16.0000MHZ 20PF SMD
תיאור מפורט
16 MHz ±30ppm גבישים 20pF 80 Ohms ‎4-SMD, ללא מוליכים
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
403C35E16M00000 דגמים
קטגוריה
קיבוליות עומס
20pF
יצרן
ESR (התנגדות טורית שקולה)
80 Ohms
טמפרטורת פעולה
-20°C ~ 70°C
תדר
16 MHz
יציבות התדר
±50ppm
אפיצות תדר
±30ppm