403I35D25M00000
מק"ט מוצר של DigiKey
110-403I35D25M00000TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
110-403I35D25M00000CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
110-403I35D25M00000DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
403I35D25M00000
תיאור
CRYSTAL 25.0000MHZ 18PF SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 11
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
25 MHz ±30ppm גבישים 18pF 60 Ohms ‎4-SMD, ללא מוליכים
קטגוריה
קיבוליות עומס
18pF
יצרן
ESR (התנגדות טורית שקולה)
60 Ohms
סדרה
אופן פעולה
בסיסי
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
סוג
גבישMHz
מארז‏ / תיבה
תדר
25 MHz
מארז ההתקן של הספק
SMD‏-4‏ (2.5‏x‏3.2‏)
יציבות התדר
±50ppm
גודל / מידה
אורך 0.126‏ אינץ' x‏ רוחב 0.098‏ אינץ' (3.20 מ"מ x‏ 2.50‏ מ"מ)
אפיצות תדר
±30ppm