405C35B25M00000
מק"ט מוצר של DigiKey
110-405C35B25M00000TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
110-405C35B25M00000CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
110-405C35B25M00000DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
405C35B25M00000
תיאור
CRYSTAL 25.0000MHZ 13PF SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 11
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
25 MHz ±30ppm גבישים 13pF 50 Ohms ‎4-SMD, ללא מוליכים
קטגוריה
קיבוליות עומס
13pF
יצרן
ESR (התנגדות טורית שקולה)
50 Ohms
סדרה
אופן פעולה
בסיסי
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-20°C ~ 70°C
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
סוג
גבישMHz
מארז‏ / תיבה
תדר
25 MHz
מארז ההתקן של הספק
SMD‏-4‏ (3.2‏x‏5‏)
יציבות התדר
±50ppm
גודל / מידה
אורך 0.197‏ אינץ' x‏ רוחב 0.126‏ אינץ' (5.00 מ"מ x‏ 3.20‏ מ"מ)
אפיצות תדר
±30ppm