425F35E027M0000
מק"ט מוצר של DigiKey
110-425F35E027M0000TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
110-425F35E027M0000CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
110-425F35E027M0000DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
425F35E027M0000
תיאור
CRYSTAL 27.0000MHZ 20PF SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 11
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
27 MHz ±30ppm גבישים 20pF 80 Ohms ‎4-SMD, ללא מוליכים
קטגוריה
קיבוליות עומס
20pF
יצרן
ESR (התנגדות טורית שקולה)
80 Ohms
סדרה
אופן פעולה
בסיסי
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-20°C ~ 70°C
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
סוג
גבישMHz
מארז‏ / תיבה
תדר
27 MHz
מארז ההתקן של הספק
SMD‏-4‏ (2‏x‏2.5‏)
יציבות התדר
±50ppm
גודל / מידה
אורך 0.098‏ אינץ' x‏ רוחב 0.079‏ אינץ' (2.50 מ"מ x‏ 2.00‏ מ"מ)
אפיצות תדר
±30ppm